Promocje


Na lepszy start

Bezpłatna konsultacja dla osób zakładających działalność po raz pierwszy.
Wytłumaczymy Ci wszelkie aspekty związane z prowadzeniem działalności, wyborem formy opodatkowania, a także pomożemy założyć działalność w siedzibie naszego biura online.*,**,***.

Zarabianie przez polecanie!

Każdy nasz obecny klient, który uzna, że warto i poleci usługi naszego biura otrzyma rabat w wysokości 20% przez 3 miesiące.*,**

Zmiana na plus!

Prowadzisz księgowość samodzielnie lub zmieniasz biuro rachunkowe – mamy dla Ciebie rabat w wysokości 20% przez 2 miesiące.*,**

Wspieramy Twój biznes!

„Wspieramy Twój biznes!” to akcja przeznaczona dla klientów naszego biura. Jeśli masz podpisaną umowę ze spółką Opti-Tax oferujemy świadczone przez Ciebie usługi wśród naszych klientów. Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie nieskazitelnej opinii, którą weryfikujemy z ogólnie dostępnych źródeł. Dzięki temu możesz pozyskać nowych odbiorców, ale także możesz skorzystać z usług naszych klientów bez konieczności marnowania czasu na poszukiwanie odpowiedniego wykonawcy lub dostawcy. Sprawdź co Nasi Klienci mogą zrobić dla Ciebie w zakładce Partnerzy. Wybierz usługę, której potrzebujesz i prześlij prośbę o bezpłatną wycenę.
Usługa jest uruchamiana po zaakceptowaniu Regulaminu.

 

*   Rabat dotyczy tylko usługi księgowej
** Rabat jest naliczany przy zawarciu umowy na min. 12 miesięcy. W przypadku wcześniejszego rozwiązania umowy rabat podlega zwrotowi.
*** Koszt konsultacji zwracany w postaci rabatu w tej samej kwocie przy pierwszej fakturze po podpisaniu umowy.

Masz dodatkowe pytanie? Zachęcamy do kontaktu z nami!

Kontakt

Siedziba

OPTI-TAX Sp. z o.o.
ul. H. Ordonówny 14/2
41-209 Sosnowiec
NIP: 6443502376

Kontakt

e-mail: biuro@opti-tax.pl
tel. 729 983 009

Godziny pracy

Pn-Pt: 08:00 - 16:00